28.03.2018

Vitej ve světě Refurbished!

cover

Na úvod si představ úplně bežnou situaci: jdeš si vybrat nový notebook, mobil, foťák nebo nějakou jinou elektroniku a první na co se podíváš je cena a následně parametry daného produktu. Máme pravdu? Určitě by každý z nás chtěl co nejvíc muziky, za co nejméně peněz. Ale je to vůbec možné?

Stačí když si sám oběhneš všetky známé e-shopy s elektronikou nebo kamenné prodejny a hned zjistíš, že pokud chceš kvalitní “stroj”, tak v 99 % případů musíš prostě sáhnout hlouběji do kapsy.

Samozřejmě, výkon i cena jsou důležité elementy, ale nejde tu jen o ně. Každý máme milion “důležitějších” problémů, ale někdy by možná nebylo na škodu si uvědomit, že každoročně končí na smetišti obrovské množství elektroodpadu. Poměrně vysoké % z tohoto odpadu tvoří i použitá výpočetní technika.

Odpad a jeho negativní dopad na naši planetu pro tebe asi není žádna novinka. Je to celosvětový problém, který je prostě potřeba řešit. Trend “udržitelnosti” patří mezi ty nejaktuálnější trendy současnosti a přímo sa dotýká i výpočetní techniky. I ty sám můžeš přispět ke změně. Ptáš se jak?

Receptem na úspěch je renovovaná výpočetní technika.

Receptom na úspech je renovovaná výpočtová technika.

Img 78491

Poznej nás - poznej Refurbished. Už roky se věnujeme renovované výpočetní technice. Díky kvalitě naší práce jsme lídrem na trhu a naše produkty jsou zařazované do kategorie high-end. V našem portfóliu najdete jen ty nejvyšší řady značek HP, Lenovo, Dell a Fujitsu-Siemens.

Mýtus: Renovovaná = repasovaná?

Možná sis teď pomyslel, že ty žádnou “rozpadlou šunku” nechceš. Je pochopitelné, že u slova „renovovaná“ tě napadla právě tato spojitost. Avšak opak je pravdou. Renovovaná technika není to samé jako repasovaná. V překladu to znamená asi tolik, že renovovaná výpočetní technika je po funkční stránce ve 100% stavu.

Jediným rozdílem oproti novým produktům jsou možná drobné kosmetické vady vzniklé běžným používáním, které však nejsou pravidlem. I proto jsou všechny naše produkty rozděleny do tříd podle vizuální stránky.

Co se týká samotného procesu renovace, ten u nás podléha přísným pravidlům, díky čemu jsou výsledné produkty na opravdu vysoké úrovni. Někdy ani nevíte, jestli držíte nový produkt nebo “jen” renovovaný. Jediné, co vás může překvapit, je cena. Samozřejmě jen v tom nejlepším slova smyslu.

Depositphotos 42664269 Original

Pri kúpe ťa prekvapíme 2-ročnou zárukou a prispôsobenou lokalizáciou, keďže každá klávesnica na notebooku má aj slovenskú diakritiku.

Kromě toho tě může zahřát i dobrý pocit, že jsi při koupi nového laptopu myslel na naši přírodu. Ekologickým balením a službami, které u konkurence nenajdeš.

Sledujte náš
Facebook