30.09.2019

Studenti, řekněte ANO kvalitním notebookům od Refurbished

cover

Dnešní student bez notebooku je jako ryba bez vody nebo jako strom bez listí. (Okej, stromy bez listí brzy budou). Ale rozumíme si, ano? Notebooky jsou v dnešní době součást každého studenta. Vždyť kam by sis zapisoval poznámky z přednášky, pokud zrovna nemáš po ruce sešít s čerstvě narýsovanými okraji? (Hm, ten byl dobrý, ale čest výjimkám!). Nebo na čem by si klikal den před deadlinom konci roku prezentaci?

Důležitý je samozřejmě výkon, spolehlivost a super služby, pokud by ti tvá technika selhala v nesprávném čase. Toto vše u nás v Refurbished nabízíme a rádi ti pomůžeme s výběrem.

Když jdeš po ceně

Notebook pro studenta by měl být odolný, spratný a dostatečně výkonný na to, aby si uměl poradit nejen s úkoly, ale také s přehráváním videa či občasným hraním méně náročných her. Procesor i5 a minimálně 8GB RAM je nutností. Pokud je pro tebe na prvním místě cena, protože si chceš odložit nějaký cash na horší časy, v naší nabídce najdeš kousky s výše zmíněnými parametry již kolem 350 €. K tomu můžeš mít i 180 GB SSD a 14palcový HD + display.

Když potřebuješ více jak dělat prezentace

Asi stále platí pravidlo, že za málo peněz, hodně muziky mít nebudeš. I když v našem případě je to spíše naopak, ale pokud hledáš o něco větší výkon než v předešlých modelech, budeš si muset trošku připlatit a odepřít pár piv po škole s kámošema či prosecco s kámoškami. Stále ti však zůstane dost na nejbližší mejdan a raw koláček v nedaleké kavárně. V cenovce kolem 400-450 € najdeš opravdu výborné kousky, takže si stačí jen vybrat. SSD disk bychom dali na první místo, aby byl ten výkon, co nejvyšší a postačil i na nějaké grafické úpravy ve Photoshopu anebo 25 otevřených tabů v Chrome. (8 GB RAM a i5-kový procesor už bereme jako standart)

Když chceš jít na maximum

Pokud je pro tebe na prvním místě nejvyšší výkon, neboť to tvé studium vyžaduje nebo to vyžaduješ ty, není problém. Máme tu něco i pro tebe. Zde se asi o cenovém stropu bavit nebudeme a rovnou půjdeme na věc. Pokud hledáme co nejvyšší možný výkon, i7-čka, 256 GB SSD a 8 GB RAM bude asi základ. Už je jen na tobě jestli sáhneš po něčem větším nebo spíše upřednostníš něco kompaktnější, ale stále výkonné. Prostě tak, aby dobře bylo.

Ať si už vybereš z naší široké nabídky cokoliv, uděláš skvělou věc. V každém případě ušetříš tvou peněženku a také budeš ohleduplný k životnímu prostředí, protože na 1 průměrný notebook se při jeho výrobě spotřebuje až 1750 litrů vody. Pokud již na těch přednáškách nedáváš pozor, zapamatuj si aspoň toto ;)

Good luck při zkouškách a nezapomeň si přezůvky!


Sledujte náš
Facebook