11.06.2018

Notebooky s úžasným poměrem výkonu a ceny? Přečtěte si o trendu jménem Refurbished

cover

Co byste řekli na to, kdybyste stejné parametry dostali minimálně o polovinu levněji?

Lídr na trhu s renovovanou technikou

My v Refurbished se věnujeme renovované výpočetní technice už několik let. Tento celosvětový trend se snažíme nejen sledovat, ale také ho posouvat vpřed. Všechno se snažíme dělat na 100 % a i proto nás naši stálí zákazníci odměnili tím, že jsme se za poměrně krátkou dobu stali lídry na našem trhu. Samozřejmě, ve vší skromnosti.

Pokud jste si právě pomysleli, že vy přece nemáte zájem kupovat nic pokaženého, rádi vás vyvedeme z omylu. My pracujeme s těmi nejvyššími modely značek HP, Lenovo, Dell nebo Fujitsu-Siemens. I proto tyto produkty můžeme zařadit do kategorie high-end. V jejich portfoliu najdeme kromě vzpomínaných notebooků i širokou paletu desktopů, monitorů a dokonce tiskárny a pracovní sestavy. Všechny kusy jsou ve 100 % funkčním stavu a ve většině případů byli použité jen jedním předešlým majitelem.

Ano, některé modely mají na sobě jemné kosmetické nedostatky, ale jsou to jen stopy po běžném zacházení, takže se není čeho bát. Pokud byste přece jen měli pochybnosti, určitě vás potěší záruka 24 měsíců, kterou si můžete dokonce prodloužit až na 60 měsíců. Pro lepší orientaci jsme každý jeden model zařadili do tříd podle jeho vzhledu, a tak si z naší nabídky vybere opravdu každý.

Promyšlený proces renovace

Proces renovace vážně není jednoduchý. Právě ten je pro celý náš “byznys” nejdůležitější a podléhá velmi přísným pravidlům, aby se zabezpečila vysoká kvalita výsledných produktů. Každý jeden člen týmu má v tomto cyklu svou přesnou úlohu. Jen samotné čištění se skládá z několika fází. Dále se samozřejmě testuje každá součást zařízení, připravují se klávesnice, které jsou nanovo potisknuté i s českou diakritikou až po finální balení do obalů z recyklovatelných materiálů. Renovace každého kusu může zabrat i několik hodin.

Hotový produkt je někdy opravu k nerozeznání od toho nového. Jediné, co vás může překvapit je cena. Samozřejmě jen v tom nejlepším slova smyslu.

Img 7867

Důraz na ekologii

Recyklovatelné obaly, renovace, udržitelnost. Všechny tyto pojmy hrají ve světě výpočetní techniky opravdu významnou roli.

Při našich každodenních starostech si nestíháme uvědomit, že každoročně končí na smetišti obrovské množství elektroodpadu. Poměrně vysoké % z tohoto odpadu tvoří právě použitá výpočetní technika, která obsahuje místy až nebezpečné látky, které našemu životnímu prostředí velmi škodí.

Odpad a jeho negativní dopad na naši planetu samozřejmě není žádná novinka. Je to celosvětový problém, který je prostě třeba řešit. Trend “udržitelnosti” patří mezi ty nejaktuálnější trendy současnosti a přímo se dotýká i výpočetní techniky. V Refurbished si tuto skutečnost velmi dobře uvědomujeme a i proto jsme se rozhodli dát vyřazené technice druhou šanci. Spolu s našimi službami jako například rychlé dodání, prvotřídní servis, nebo více než 40 partnerů po celém Česku jsme dnes vyhledávaným partnerem nejen do domácností, ale i do firem a škol.

Pokud tedy hledáte způsob, jak si zajistit výpočetní techniku se skvělým výkonem a za super cenu, značku Refurbished si určitě zamilujete. Třešničkou na dortu bude náš společný ekologický přístup, který je v dnešní uspěchané době více než žádaný.

Sledujte náš
Facebook