26.05.2019

Kašlete už na ty „plasťáky“!

cover

Plastové nekvalitní notebooky jsou minulostí. Je na čase, aby to každý pochopil jednou a provždy. Nejen, že jsou neekologické, jsou i neekonomické a jejich koupí si určitě nepřilepšíte. Doba se změnila a my všichni bychom se měli změnit také. I proto je tady Refurbished.

Věříme, že většina z vás se už s naší značkou Refurbished setkala. Pokud ne, věříme, že tento článek vám otevře oči a pomůže nahlédnout do našeho zákulisí – zákulisí renovované výpočetní techniky.

Lídr na trhu?

Ano, může to znít trochu povýšenecky nebo egoisticky. Ale, ve vší skromnosti, jsme nesmírně rádi, že i díky vám jsme mohli dát za minulý rok do oběhu více než 38 000 kusů techniky. Tohle číslo nás postavilo na čelo žebříčku. Pokud si to rozměníme na drobné, každý jeden měsíc je v oběhu více než 3200 Refurbished produktů. Je to vážně obrovské číslo, hlavně pokud si představíme, že jen na výrobu jednoho průměrně výkonného notebooku je spotřebovaných až 1750 litrů vody

Nebavíme se tu tedy jen o tom, jestli jsme si koupili kvalitní a výkonný produkt, ale i o tom, jak jsme pomohli našemu životnímu prostředí. Ekologická stránka při koupi výpočetní techniky je stejně důležitým aspektem, jakým jsou například plasty v oceánech.

Být lídrem na trhu je samozřejmě příjemné, ale nese to se sebou i obrovskou zodpovědnost (jaké klišé). Ale je to opravdu tak. Pokud chceme našim zákazníkům nabízet rok od roku lepší produkty a služby, nesmíme v žádném případě usnout na vavřínech

Nekupujte zajíce v pytli

Malé okénko pro skeptiky – nebojte se renovované výpočetní techniky. Nebavíme se tu o „repasech“ ale o 100% funkčních produktech, které prošly důkladných renovačním procesem a náročnými zátěžovými testy. Celkově jde o high-end produkty renomovaných značek jako HP, Dell, nebo Fujitsu-Siemens.

Standardem u každého našeho notebooku je například minimálně 8 GB RAM, procesor i5 a SSD disk. Kromě toho můžete počítat s komplet obnovenou klávesnicí a v případě potřeby i vyměněnou baterií. Aby toho nebylo málo, přidáme vám minimálně 24 měsíční záruku, kterou je možné prodloužit až na 60 měsíců.

Pokud stále pochybujete, produkty můžete vidět na živo i u našich více než 60 exkluzivních partnerů po celé ČR. Pokud si naopak objednáte produkt přímo z e-shopu, dostanete kvalitní ekologické balení, díky kterému máte při rozbalování pocit jako u nového zboží.

Šetříme nejen peněženky

Našim primárním cílem bylo zbourat mýtus o tom, že kvalitní a hlavně výkonná výpočetní technika musí být nutně jen nový model „přímo z výstavy“. Cíl jsme splnili a dnes to tak už chválabohu není, když například za cenu 10 000 Kč (průměrně výkonný plastový notebook) dostanete od nás neporovnatelně vyšší výkon. Pokud k tomu připočítáte pozitivní dopad na životní prostředí, není co řešit.

Suma sumárum, renovované výpočetní techniky se v dnešní době opravdu nemusíte bát. Pokud hledáte nejlepší poměr ceny a výkonu na trhu a jste ochotní přihlédnout k tomu, že kupujete produkt, který není úplně nový, věříme, že pro vás budeme tou nejlepší volbou.

Sledujte náš
Facebook