22.03.2020

10 tipů pro zvýšení produktivity nejen v létě (1. část)

cover

Většina z vás používá v práci notebook nebo PC. Proto jsme se rozhodli, že vám představíme deset užitečných webů a nástrojů, které zlepší vaši produktivitu, pozornost, nebo time management. Pojďme se na ně podívat!

1. NOISLY

Na to, aby se vám dobře pracovalo, potřebujete vhodné prostředí. Nejradši byste pracovali v kavárně, nebo třeba na terase během pořádného slejváku, ale musíte být zavření v open office nebo doma? Nezoufejte, právě pro tyhle případě je tady Noisly. Užitečný a přehledný web, kde si namixujete vlastní "background noise". My máme nejraději kombinaci deště a bouřky. A vy?

>>> www.noisli.com

2. POCKET

Nejlepší věcí na internetu je to, že nám poskytuje nepřeberné množství informací. Strčte si všechny vědomosti do kapsy s aplikací Pocket, díky které si můžete uložit všechny zajímavé články na jedno místo. Funguje podobně jako běžné záložky v prohlížeči, ale používat ji můžete i offline a to na jakémkoliv zařízení.

>>> www.getpocket.com

3. Wunderlist

Určitě už si někam zapisujete své nápady, poznámky a úkoly. Ale Wunderlist není jen běžný poznámkový blok nebo úkolníček. Můžete v něm své poznámky rozdělit do složek, sdílet je s ostatními, vytvářet a komentovat úkoly, zadávat je kolegům a nastavit si upozornění. Dostupný je jak na PC, tak jako aplikace na mobil.

>>> www.wunderlist.com

4. Spotify

Spotify jistě představovat nemusíme. Věděli jste ale, že existují seznamy skladeb určené speciálně pro zvýšení produktivity? Třeba takový playlist Music for Concetration vám naservíruje čtyři hodiny nenáročných klavírních melodií, které vás zbaví stresu. A hlavně nebudete muset každé tři minuty vybírat další track. Náladových playlistů tam ale najdete nespočet, takže si můžete vybrat každý den úplně jiný žánr.

>>> Playlist nájdete tu.

5. TEDx

Na TEDx najdete ty nejzajímavější rozhovory a přednášky, které vás můžou posunout zase o kousek dál. Vybírat přitom můžete z tisíců videí, které se zabývají například technologií, vědou, obchodem nebo designem. Třídit videa si můžete nejen podle tématu, ale také jazyku (čeština není výjimkou) nebo délky videa.

>>> www.ted.com/talks

Tak a teď - vzhůru do práce. Pokud vám chybí pořádný pracovní nástroj, například notebook, najdete je několik stovek i na našem webu www.refurbished.cz.

Sledujte náš
Facebook